Avrupadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Hizmetlerimiz

#

implant

Implant Nedir?
Dental implantlar, ağzında diş bulunmayan veya bir yada birden fazla diş eksikliklerin de yapay kökler olarak kullanılmaktadır.

#

Ortodonti

Ortodonti çapraşık diş ve uyumsuz çene ilişkilerini bir takım aparatlar yardımıyla düzenleyen diş hekimliği branşıdır. Toplumda sıklıkla diş teli tedavisi olarak ta kullanılır.

#

Periodontoloji

Dişeti hastalıkları, basit bir dişeti iltihabından (gingivitis) çene kemiklerinin eridiği, dişlerin sallanarak kaybedildiği şiddetli enfeksiyonlara (periodontitis) kadar geniş bir alanı kapsar.

#

Oral Diagnoz, Radyoloji

Diş hekimliğinin, ağız, diş, dişeti ve çevre dokularının hastalık, anormali, gelişim kusurlaraını inceleyen. Teşhis, ve tedavi kriterlerini araştıran dalıdır.

#

Endodonti

Endodonti diş hekimliği; diş pulpası ve dişi çevreleyen dokularla ilgili hastalıklara bakan ve teşhis ile tedavisi yürüten diş hekimin branşıdır.

#

Diş Beyazlatma

Dişlerin renginde oluşan sarılıklar, renk değiştirme gibi sorunlar dişin estetik görünümünü bozduğu için beyazlatma işlemi yapılır.

#

Ağız Diş & Çene Cerrahisi

Ağız ve çene bölgelerindeki sert ve yumuşak dokuların hem fonksiyonel hem estetik yönlerini ilgilendiren hastalıkların, yaralanmaların ve bozuklukların yardımcı tedavisini kapsayan bir uzmanlık alanıdır.

#

Gülüş Tasarımı

Çeşitli nedenlerle estetik açıdan görünümü bozulan dişler ve diş etlerinin hastaların yüz şekilleri ve gereksinimleri de göz önünde bulundurularak olabildiğince doğal ve güzel bir görünüme kavuşturulması işlemidir.

#

Pedodonti

0-13 yaş grubu çocukların süt ve daimi dişlerinin sağlıklı olarak korunmasını, çürük, travma, kalıtımsal ve benzeri etkenlerin bu dişlerde oluşturduğu sorunların giderilmesini amaçlayan bir anabilim dalıdır.

#

Restoratif Diş Tedavisi

Estetik açıdan güzel bir gülümseme sağlamak için, uygulanan tedavi şekline “Restoratif Diş Tedavisi” adı verilmektedir. Her insanın bir takım kişisel estetik beklentileri bulunmaktadır.

#

Çene Eklemi Rahatsızlıkları

Çene eklemi, yüz kemikleri içerisinde tek hareketli kemik olan alt çene kemiğinin kafa kaidesine bağlanmasını ve hareket etmesini sağlayan yapıdır.

#

Zirkonyum

Zirkonyum kaplamanın estetik ve doğal bir görünüm sunmasının yanı sıra diş eti sağlınız açısından da önemlidir.

Avrupadent ile harika bir gülüşe sahip olmak artık çok kolay

#

Whatshapp Hattı

Gelmeden Önce Randevu Alınız.

whatsapp
whatsapp