Hizmetlerimiz

Avrupadent Diş Kliniği

Hizmetlerimiz

Ağız ve Diş Sağlığında her biri alanında uzman doktorlarla çalışıyoruz.
Profesyonel ekibimizden hijyenik koşullarda alabileceğiniz hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir;

Diş implantı ile kaybettiğiniz dişlere kök oluşturup hem çiğneme fonksiyonunuzu düzenleyelim hem de yeni bir gülüş estetiği sağlayalım

Diş yamukluğu, çene bozukluğu, dişlerin çeneye sığmaması gibi sorunların tedavisi için ortodonti doktorlarımıza danışabilirsiniz

Estetik bir gülüş ile kendinizi daha iyi hissetmek isiyorsanız Avrupadent uzman hekim kadrosuyla İzmir’in her yerinde

Dişeti hastalıkları, basit bir dişeti iltihabından (gingivitis) çene kemiklerinin eridiği, dişlerin sallanarak kaybedildiği şiddetli enfeksiyonlara (periodontitis) kadar geniş bir alanı kapsar.

Dişlerde sarılık, renk değiştirme gibi sorunlarının çözümü için İzmir’de size en yakın şubemize gelerek diş beyazlatma yaptırabilirsiniz.

0-13 yaş grubu çocukların süt ve daimi dişlerinin sağlıklı olarak korunmasını, çürük, travma, kalıtımsal ve benzeri etkenlerin bu dişlerde oluşturduğu sorunların giderilmesini amaçlayan bir anabilim dalıdır.

Estetik açıdan güzel bir gülümseme sağlamak için, uygulanan tedavi şekline “Restoratif Diş Tedavisi” adı verilmektedir. Her insanın bir takım kişisel estetik beklentileri bulunmaktadır.

Çene eklemi, yüz kemikleri içerisinde tek hareketli kemik olan alt çene kemiğinin kafa kaidesine bağlanmasını ve hareket etmesini sağlayan yapıdır.

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Ağız ve çene bölgelerindeki sert ve yumuşak dokuların hem fonksiyonel hem estetik yönlerini ilgilendiren hastalıkların, yaralanmaların ve bozuklukların yardımcı tedavisini kapsayan bir uzmanlık alanıdır.

Diş yamukluğu, çene bozukluğu, dişlerin çeneye sığmaması gibi sorunların tedavisi için ortodonti doktorlarımıza danışabilirsiniz.

Endodonti diş hekimliği; diş pulpası ve dişi çevreleyen dokularla ilgili hastalıklara bakan ve teşhis ile tedavisi yürüten diş hekimin branşıdır.

Gülüş Tasarımı

Estetik açıdan rahatsızlık veren diş yapınızı gülüş tasarımı ile yeniden yapıyoruz, güzel ve daha özgüvenli gülüşler için Avrupadent sizinle.

Yorumlar

Danışan Görüşleri

Diş beyazlatma, zirkonyum diş kaplama, implant ve daha birçok hizmetten faydalanan hastalarımızın görüşleri

Doktor Mizgit Hanım maksimum 2dk içerisinde dişimi çekip diş etimi temizledi. Çekim sonrası gün boyu dişimin ağrımasını beklememe rağmen herhangi bir ağrı olmadı. İlgili çalışanlara iyi çalışmalar dilerim. Herkese tavsiye ederim.

  Emrecan Akalın
  Emrecan Akalın

  Son derece iyi ve işinin ehli doktorların bulunduğu bir yer. Hastalara karşı hoşgörülü ve sabırlı davrandıkları için ayrıca tüm çalışanlara teşekkür ederim.

   Mehmet Yılmaz
   Mehmet Yılmaz

   Mizgin Hanım’a 3 senedir ertelediğim 20lik dişimi çektirdim o kadar yardımcı güleryüzlü bir hekim ki operasyondan önce oldukça rahatlattı beni ve hiçbişi hissetmedim yarında gelirim ben bu kadarmıymıymış diyerek klinikten ayrıldım cuma gününe diğer dişim için hiç kaygısız kendimi Mizgin hanımın koltuğuna bırakıyor olucam.

    Büşra SAĞLAM
    Büşra SAĞLAM

    ilgi alaka desen var birde doktorları mizgin hanım ve asistanı kübra hanım varki Avrupadentin böyle personellerini ödüllendirmesi gerekiyor. şahsen çok memnun kaldım tedavi sürecinden ve personelin güler yüzünden sağlıklı günlerde görüşmek üzere avrupadent ailesi

     yunus emre Şahin
     yunus emre Şahin